Aktuality

V úterý 30.4. budeme s dětmi slavit svátek čarodějnic. V 10.00 hodin se můžete přijít podívat na naše malé čarodějnice a čaroděje na náměstí.

Těšíme se na vás!

ZÁPIS DO MATEŘSKÉ ŠKOLY KONICE,

příspěvkové organizace

Ředitelka školy stanovila termín zápisu na pondělí 6.5.2024

od 8.000 do 15.00 hodin

Žádost o přijetí dítěte k předškolnímu vzdělávání je možné podat jednou z možných variant:

-   poštou :  Mateřská škola Konice, příspěvková organizace, Smetanova 202, 798 52 Konice

-   osobním podáním 6.5.2024, 8.00 - 15.00 hodin

-   datovou schránkou uhqks43

Preferujeme osobní podání v mateřské škole.

Pro dohodnutí jiného termínu volejte na telefonní číslo 582 396 170 nebo 606 794 649 (žádosti lze podávat v době od 2.5. do 16.5.)

Ředitelka MŠ přijímá děti dle stanovených kritérií (na stránkách www.mskonice.cz), výsledky budou zveřejněny na stránkách školy a na vývěsce školy nejpozději 30 dnů od podání žádosti pod přiděleným registračním číslem.

Registrační číslo bude přiděleno při osobním podání do rukou zákonného zástupce, při distančním podání žádosti poštou nebo datovou schránkou.

Potřebné dokumenty k přijetí dítěte do mateřské školy si můžete vyzvednout v MŠ nebo stáhnout na www.mskonice.cz:

• žádost o přijetí dítěte k předškolnímu vzdělávání s potvrzením pediatra o očkování dítěte (netýká se dětís povinným předškolním vzděláváním)
  • rodný list dítěte (při bezkontaktním zápisu kopie)
  • občanský průkaz zákonného zástupce (při bezkontaktním zápisu kopie)

Rozpočet na rok 2021 a střednědobý výhled na roky 2022 a 2023 jsou zveřejněny ve školních dokumentech.

Rozpočet na rok 2022 a střednědobý výhled na roky 2023-2024 jsou zveřejněny ve Školních dokumentech.

Z důvodu uzavření mateřské školy informujeme rodiče, že v souboru ,,Dokumenty" naleznete ,,Desatero pro rodiče."

Materiál nabízí rodičům dětí předškolního věku základní informace toho, co by mělo jejich dítě zvládnout před vstupem do základní školy.