Vážení rodiče,

z důvodu přerušení dodávky elektrické energie dne 22. 10. 2020 v době od 7.00 – 15. 00 hodin

(údržbové a revizní práce na zařízení distribuční soustavy ) nemůže mateřská škola zajistit

hygienická a bezpečnostní opatření.

Po projednání se zřizovatelem bude Mateřská škola Konice, příspěvková organizace

dne 22. 10. 2020 uzavřena.

Hana Továrková, ředitelka školy

Rozpočet na rok 2021 a střednědobý výhled na roky 2022 a 2023 jsou zveřejněny ve školních dokumentech.

Rozpočet na rok 2020 byl zveřejněn ve Školních dokumentech.

Z důvodu uzavření mateřské školy informujeme rodiče, že v souboru ,,Dokumenty" naleznete ,,Desatero pro rodiče."

Materiál nabízí rodičům dětí předškolního věku základní informace toho, co by mělo jejich dítě zvládnout před vstupem do základní školy.

3.10. 2019 v 15.00 hodin se koná schůzka SRPMŠ Konice. Hlavním bodem programu je volba nového výboru, schválení příspěvku, ŠŘ, činnost školy...

Srdečně zveme všechny rodiče